Rower

Nr 1 w znakowaniu i identyfikacji rowerów i ich części

Przegląd: Oznaczenia UV | Datadots® | Naklejka z kodem QR

Rowerowy system znakowania i identyfikacji Datatag
Kiedy nawet najsilniejszy zamek to za mało.

"Niewidzialny" system UV PRO firmy Datatag dla rowerów oferuje wieloelementowe oznakowanie, co znacznie utrudnia życie amatorom cudzej własności. System ten można bardzo łatwo zastosować na rowerze. Zawiera widoczne i ukryte identyfikatory, w tym najnowocześniejsze oznaczenia UV, które niewidocznie oznakują Twój rower. Niestety kradzież roweru to bardzo częsty problem. Wielu właścicieli rowerów uważa, że zarejestrowanie roweru w lokalnej lub produkcyjnej bazie danych ochroni rower w cudowny sposób i uniemożliwi kradzież. Ale prawda jest taka, że rejestracja nie działa bez prawidłowej identyfikacji.

Systemy Datatag zapewniają najnowocześniejsze oznakowanie identyfikacyjne wraz z prawdopodobnie najbardziej wszechstronną bazą danych tego typu na świecie. Ponadto Datatag ściśle współpracuje z Policją w każdym kraju, wyposażając w specjalistyczne narzędzia, zapewnia im całodobowy dostęp do rejestru oraz regularne szkolenia. Właściciele rowerów oznaczonych systemem Datatag mogą również ubiegać się o zniżki ubezpieczeniowe u wybranych firm ubezpieczeniowych.

Jest tylko jedna opcja skutecznego zabezpieczenia roweru.

Datatag Rower

Rowerowy system Datatag UV invisible PRO wraz z Datadots

System Datatag UV invisible PRO przeznaczony do rowerów jest odpowiedni dla wszystkich typów ram *. Ten produkt wspierany jest przez policję w ramach zapobiegania przestępczości. System chroni ramy rowerowe, widelce i inne części rowerów. Datadots służą do oznaczania wszystkich elementów kół i akcesoriów. System zawiera następujące najnowocześniejsze technologie:

Najczęściej Zadawane Pytania

Nie, transpondery nie zawierają baterii ani innych części wymagających wymiany. Są one zasilane lub „budzą się” tylko wtedy, gdy są przesłuchiwane przez specjalne skanery Datatag dostarczone policji.
Datatag dostarcza bezpłatnie skanery policji i innym służbom państwowym na podstawie ich zapotrzebowania.
Wszystkie dane przechowywane w bazie danych mogą być wykorzystywane wyłącznie przez policję. Jedyny wyjątek dotyczy danych własności (nie danych osobowych), które mogą podlegać przyszłej kontroli jej pochodzenia.
Tak, w przypadku wymiany lub doposażenia w dodatkowe elementy systemu znakowania prosimy o kontakt z firmą Expero, wyłącznym importerem Datatag na terenie Polski, w dni robocze w godz. 8:30 - 16:30 pod nr tel. +48 22 761 99 44.
Numer członkowski Datatag można przenieść za niewielką opłatą. Dane dotyczące nowego właściciela są zarejestrowane w bezpiecznej bazie danych Datatag.
Natychmiast zgłoś to zdarzenie policji, a następnie skontaktuj się z Datatag, podając swój numer członkowski i numer raportu policyjnego. Status twojego pojazdu w rejestrze zostanie zmieniony na skradziony.

Kradzież to problem, który dotyka nas wszystkich