Warunki korzystania ze strony internetowej Datatag

Przeczytaj uważnie warunki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie akceptujesz ich, skontaktuj się z info@datatag.co.uk lub zadzwoń (01932) 796788 w godzinach pracy naszego biura (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17) przed skorzystaniem z tej strony.

Datatag ID Limited zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków w dowolnym momencie poprzez aktualizację tej strony. Zalecamy od czasu do czasu sprawdzenie czy nie uległy one zmianie. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na niniejsze warunki. Jeśli nie zgadzasz się z tymi nimi, nie korzystaj już z tej witryny.

Informacje o nas

Datatag ID Limited. Siedziba firmy to 1 Brassey Road, Old Potts Way, Shrewsbury, Shropshire, SY3 7fa. Biuro handlowe w Waterman’s House, Waterman's Court, Lotus Park, The Causeway, Staines-upon-Thames, TW18 3AG. Możesz skontaktować się z nami pod adresem e-mail info@datatag.co.uk lub telefonicznie pod numerem 01932 796788. Lub bezpośrednio wyłącznym importerem na Polskę, EXPERO, UL. Łodygowa 25, 03-687 Warszawa, tel. +48 22 761 99 44, email info@datatag.pl

Warunki te dotyczą strony internetowej www.datatag.pl

Korzystanie z tej strony internetowej i prawa własności intelektualnej

Witrynę została stworzona do użytku osobistego. Może zostać zmieniona w dowolnym momencie.

Ta strona internetowa i wszystkie zawarte materiały są chronione prawami własności intelektualnej, w tym prawami autorskimi. Jesteśmy właścicielami lub posiadamy licencję na ich używanie. Materiały obejmują między innymi projekt, układ strony, wygląd, grafikę, dokumenty umieszczone na stronach internetowych, zawartość, artykuły i teksty.

Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania lub w inny sposób udostępniania materiałów z tej witryny innym osobom bez naszej pisemnej zgody.

Nazwa Datatag, logo i urządzenie pozostają naszą zarejestrowaną nazwą i znakiem towarowym. Używanie nazwy i znaku towarowego bez naszej pisemnej zgody jest surowo zabronione.

Możesz drukować lub pobierać materiały z tej witryny do użytku osobistego pod warunkiem, że:

  • materiały nie są w żaden sposób modyfikowane,
  • grafika nie jest używana oddzielnie od tekstu towarzyszącego,
  • nasze prawa autorskie i znak towarowy pojawią się we wszystkich kopiach, a użytkownik zidentyfikuje naszą witrynę internetową jako źródło materiałów,
  • osoba udostępniająca te materiały jest świadoma tych ograniczeń.

Nasza odpowiedzialność

Niniejsze warunki nie wyłączają naszej odpowiedzialności (jeśli istnieje) wobec Ciebie za: obrażenia lub śmierć z powodu naszego zaniedbania, oszustwa, jakiejkolwiek sprawy, której wyłączenie nas byłoby niezgodne z prawem lub próba wyłączenia z odpowiedzialności wobec Ciebie.

Nie gwarantujemy, że ta witryna będzie kompatybilna z całym lub niektórymi używanymi urządzeniami i oprogramowaniem. Nie gwarantujemy, że ta strona będzie dostępna przez cały czas lub w określonych porach. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub zmiany tej witryny w dowolnym momencie.

Jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie straty, które zostaną poniesione w wyniku naruszenia przez nas niniejszych warunków. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, które mogły powstać w wyniku nieprzewidzianych konsekwencji naruszenia przez nas niniejszych warunków. Na przykład, jeśli obie strony nie mogły przewidzieć tych strat przed lub w trakcie dostępu do tej witryny.

Informacje na tej stronie

Informacje zawarte na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Niemniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte w niniejszym dokumencie były dokładne i aktualne. Nie odpowiadamy za nieścisłości w dostarczonych informacjach. Nasza odpowiedzialność wobec Ciebie, jak opisano powyżej, pozostaje nienaruszona.

Linki do innych witryn

Możemy tworzyć linki do innych stron internetowych, nad którymi nie mamy kontroli., Staramy się jak najszybciej powiadomić o opuszczeniu naszej strony internetowej. Nie odpowiadamy za zawartość stron, do których prowadzą linki, ani ich nie zatwierdzamy. Twoim obowiązkiem jest zapoznanie się z warunkami i polityką prywatności odwiedzanych witryn, do których prowadzą łącza. Nie możesz łączyć się z tą witryną z innych witryn bez naszej pisemnej zgody. Musisz postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  • linki muszą prowadzić do strony głównej www.datatag.co.uk,
  • nie możesz tworzyć obramowania lub innego obramowania wokół naszej strony internetowej,
  • witryna, z której chcesz utworzyć link, musi być zgodna ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i regulacjami i nie może zawierać treści, które można uznać za nieodpowiednie lub obraźliwe;
  • nie wspieramy i nie uznajemy, że jesteśmy w jakikolwiek sposób powiązani z jakąkolwiek witryną internetową, produktem lub usługą.

Kontrakty online

Żadne informacje zawarte w tej witrynie internetowej nie będą ani nie powinny być interpretowane jako oferta zawarcia stosunku umownego, z wyjątkiem warunków regulujących stosunki w zakresie korzystania z tej witryny.

Jeśli zawierasz umowę z osobą wymienioną na tej stronie, w tym z dowolnym dostawcą, Twoim obowiązkiem jest zapoznanie się z warunkami takiej umowy i zasięgnięcie porady prawnej, jeśli to konieczne.

Obowiązujące prawo i sądownictwo

Pochodzenie, istnienie, interpretacja, wykonanie, ważność i wszystkie aspekty niniejszych Warunków podlegają prawu angielskiemu.

Sądy angielskie będą miały wyłączną jurysdykcję do rozstrzygania wszelkich sporów, które mogą wyniknąć w wyniku lub w związku z niniejszymi warunkami lub korzystaniem z tej witryny.

Kradzież to problem, który dotyka nas wszystkich