Samochód / SUV

Nr 1 w znakowaniu i identyfikacji pojazdów i ich części

Przegląd: Oznaczenia UV | Datadots® / Datatag DNA | Transponder | Etykiety ostrzegawcze

Samochodowy system znakowania i identyfikacji Datatag

Kradzież samochodów i ich części to powracający duży problem. Często policja nie może zidentyfikować skradzionych pojazdów lub ich części, ponieważ numery seryjne oryginalnych producentów zostały usunięte, zmienione lub sklonowane, co uniemożliwia udowodnienie kradzieży. Utrudnione jest ściganie złodzieja i zwrot pojazdu prawdziwemu właścicielowi.

Wiodący na rynku firma Datatag od lat skutecznie walczy z tym problemem, opracowno jeden z najpotężniejszych dostępnych środków odstraszających przed kradzieżą przy użyciu najnowocześniejszych technologii identyfikacji. Zabezpieczeń praktycznie nie można usunąć, zmienić ani sklonować. Ten zatwierdzony przez system jest prawdopodobnie najbardziej wyrafinowanym systemem znakowania, jaki kiedykolwiek opracowano w celu powstrzymania kradzieży pojazdów. Zawiera on kilka różnych technologii znakowania.

Dożywotnia ochrona i rejestracja w międzynarodowej bazie danych w atrakcyjnej cenie i bez ŻADNYCH dodatkowych opłat.

Nasza najnowocześniejsza niewidoczna technologia nie wpływa na wygląd Twojego pojazdu.

Ten system znakowania i identyfikacji Datatag jest zaprojektowany do każdego samochodu w tym także prestiżowych, sportowych i luksusowych oraz kolekcjonerskich, nowych i używanych pojazdów. Nie ingeruje w instalację elektryczną  oraz nie wpływa na estetykę samochodu. Od ponad 17 lat Datatag z powodzeniem zniechęca do kradzieży samochodów, rozbierania na części oraz klonowania, a następnie sprzedaży niczego nie podejrzewającym klientom.

Datatag Samochód / SUV

Technologia dla samochodowych systemów Datatag

Najczęściej Zadawane Pytania

Nie, transpondery nie zawierają baterii ani innych części wymagających wymiany. Są one zasilane lub „budzą się” tylko wtedy, gdy są przesłuchiwane przez specjalne skanery Datatag dostarczone policji.
Datatag dostarcza bezpłatnie skanery policji i innym służbom państwowym na podstawie ich zapotrzebowania.
Wszystkie dane przechowywane w bazie danych mogą być wykorzystywane wyłącznie przez policję. Jedyny wyjątek dotyczy danych własności (nie danych osobowych), które mogą podlegać przyszłej kontroli jej pochodzenia.
Tak, w przypadku wymiany lub doposażenia w dodatkowe elementy systemu znakowania prosimy o kontakt z firmą Expero, wyłącznym importerem Datatag na terenie Polski, w dni robocze w godz. 8:30 - 16:30 pod nr tel. +48 22 761 99 44.
Numer członkowski Datatag można przenieść za niewielką opłatą. Dane dotyczące nowego właściciela są zarejestrowane w bezpiecznej bazie danych Datatag.
Natychmiast zgłoś to zdarzenie policji, a następnie skontaktuj się z Datatag, podając swój numer członkowski i numer raportu policyjnego. Status twojego pojazdu w rejestrze zostanie zmieniony na skradziony.

Kradzież to problem, który dotyka nas wszystkich